Mijn nieuwe hond "Liz" was "Lois" koosnaam "Trutje"

1318 reacties · pagina 42 van 44

Roedel van het noorderlicht

3 mei 2015, 20:54 3 doggies

" Nieuws!

 

Liz heeft voor het eerst aan een runderoor geknabbelt! Voor het eerst dat ze iets van rund eet.

 

En een partij druk dat ze was! Weer een nieuwe periode die nu in gaat. Het gaat nu echt heel snel allemaal. "

 


Kijk dat klinkt goed Martin!
Druk....blij dus.
Fijn zo ;-)

Martin, Liz † en Lola schreef het onderwerp

5 mei 2015, 19:32

Rare dag vandaag met Liz. Ze heeft tot een uur of 4 in haar bench gelegen en nadat ik gegeten had daar iets van gekregen. Daarna op de bank, met een lekkere welkome knuffel van mij en daarna tot heden in haar mand.

 

Het lijkt me wel alsof ze geheel uitgeput is van het weer! Storm harde regen.

 

Zelfs niet om een kluifje gevraagd of gegeten.

 

Ze ligt echt voor pampus!

Martin, Liz † en Lola schreef het onderwerp

6 mei 2015, 19:12

Dit geloof je niet.! Liz "ligt" met de nadruk op ligt te kluiven in haar mand op zo'n runderkophuid-dinges!

 

Hoe ze kan veranderen hè!

Martin, Liz † en Lola schreef het onderwerp

gewijzigd 7 mei 2015, 21:09

Ik wil toch even iets kwijt van wat ik gister in drie fases heb gehoord over een op dat moment afwezige directe collega, die ik dagelijks zie en spreek, van 45 jaar met vrouw 2 kinderen van 9 en 11, dacht ik.

 

Vrijdag, ik was al naar huis, werd hij gebeld, dat zijn vrouw met een traumahelikopter naar het ziekenhuis was vervoerd. Bleek zijn een hersenbloeding te hebben gehad en in het ziekenhuis nog een!

 

Ze is toen in coma geraakt en op Bevrijdingsdag overleden!

 

Ze was 44!!!! Zoiets kan mij heeeeeeel hard raken.

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

7 mei 2015, 22:14 3 doggies

Das heftig Martin. Dat zijn dingen die keihard aankomen.

Dergelijke dingen word ik erg stilletjes en verdrietig van. Tjaard loopt met zijn medicatie ook extra risico op bloedingen.

En tja Tjaard is nog goed weg gekomen met die 3-voudige hersen infarct, maar zo had het ook kunnen aflopen.

Vreselijk voor vader en kinderen die achterbleven. En zo jong die
kinderen. Sowieso heel heftig maar als er ook nog jonge kinderen in het spel zijn... Dit wens je niemand toe.

Jij ook sterkte, ik snap hoe een dergelijk bericht aankomt en ja toch ook best wel dichtbij, dan raajt het je nog harder.

Wat erg Martin! De vriendin van een goede vriend van mij heeft 2 jaar geleden 3 hersenbloedingen gehad. Ze leeft nog gelukkig. Maar dan ben je 40 jaar, zit je in een rolstoel, hele rechterkant verlamd. 2 tienerkinderen. Hij is inmiddels gestopt met werken want geen doen natuurlijk. Verzorgt nu zijn vriendin en zijn kinderen. Zwaar hoor. Maar zij is er tenminste nog. De vrouw van je collega niet meer. Sterkte xxx

yooop

8 mei 2015, 20:16 3 doggies

 

Gevonden, dank je wel Martin!

rianne

8 mei 2015, 21:21 3 doggies

Sterkte ermee Martin,hoe erg voor je collega

yooop

8 mei 2015, 22:21 3 doggies

Nou Martin, ik snap dat zoiets heel hard aankomt, heel veel sterkte, sorry dat ik dat niet eerder heb gelezen.

Martin, Liz † en Lola schreef het onderwerp

9 mei 2015, 10:14
" Nou Martin, ik snap dat zoiets heel hard aankomt, heel veel sterkte, sorry dat ik dat niet eerder heb gelezen. "

 

Dank je Yo. En verontschuldigen is helemaal niet nodig hoor.

Martin, Liz † en Lola schreef het onderwerp

10 mei 2015, 12:04

Weer een sprong vooruit! Gisteren heeft Liz geen enkel moment gevraagd om een kluifje. Ik had voor het eerst weer eens chinees gehaald, sinds de dood van Fleur, en zoals altijd zit daar zo'n bakje zure salade bij. Fleur was daar gek op, maar toen ik het op de grond zette voor Liz, liep ze er met een grote boog omheen. Ja, het ruikt heel erg zuur.

 

En wat doet ze daarna? Ze gaat eten! Zomaar! En daarna ook niet vragen om koekjes, die ze dan normaal krijgt, en ook niet om kluifjes!

 

Kan ze wellicht eindelijk een beetje afvallen! Dat is wel nodig.

Martin, Liz † en Lola schreef het onderwerp

10 mei 2015, 15:02

Gisteren ben ik voor de derde maal "slordig" geweest sinds Liz in huis is. Ik was vergeten om haar waterbak te controleren! Als ik werk, doe ik dat altijd! Maar nu, vergeten.

 

Dus ik was Liz op een gegeven moment kwijt, nou ja, ze lag in de gang. En heel raar, dan komt ze even in de kamer, ik kan dat niet zien vanuit mijn positie, kijkt of er water in de bak zit, en gaat vervolgens weer in de gang liggen. Ik hoorde dat geloop heen en weer wel, maar wist niet wat het betekende. Dus ik ga kijken en ja hoor, haar waterbak was leeg! Ipv dat ze dat meldt, gaat ze in de gang liggen wachten!

 

Kan dit gedrag iets zijn uit haar verleden?

Raar voorbeeld, maar ze blaffen de boel bij elkaar als ze buiten liggen en er loopt een hondje of een kat voorbij. Of als er iemand komt. Maar sluit ik er een per ongeluk ergens op als ze achter me aan geslopen is geeft het geen kik. Ik zeg: dan moet je blaffen muts!

En dan gaat Lexi voor de deur zitten wenken naar mij: zo van, joehoe, er zit iemand opgesloten vrouwtje

Martin, Liz † en Lola schreef het onderwerp

10 mei 2015, 15:25
" Raar voorbeeld, maar ze blaffen de boel bij elkaar als ze buiten liggen en er loopt een hondje of een kat voorbij. Of als er iemand komt. Maar sluit ik er een per ongeluk ergens op als ze achter me aan geslopen is geeft het geen kik. Ik zeg: dan moet je blaffen muts!
En dan gaat Lexi voor de deur zitten wenken naar mij: zo van, joehoe, er zit iemand opgesloten vrouwtje "

 

Leuk verhaal Manon!

Martin, Liz † en Lola schreef het onderwerp

10 mei 2015, 19:57

En wat denken jullie dat Liz heeft gegeten zojuist? Ja, nasie! Voor het eerst sinds ze bij me is. (tja het is ook de eerste keer dat ik het heb gehaald.)  Volgens mij vind iedere hond dat lekker! Niets eerst uitgebreid ruiken maar direct eten!

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

11 mei 2015, 02:20 3 doggies
" Gisteren ben ik voor de derde maal "slordig" geweest sinds Liz in huis is. Ik was vergeten om haar waterbak te controleren! Als ik werk, doe ik dat altijd! Maar nu, vergeten.
 
Dus ik was Liz op een gegeven moment kwijt, nou ja, ze lag in de gang. En heel raar, dan komt ze even in de kamer, ik kan dat niet zien vanuit mijn positie, kijkt of er water in de bak zit, en gaat vervolgens weer in de gang liggen. Ik hoorde dat geloop heen en weer wel, maar wist niet wat het betekende. Dus ik ga kijken en ja hoor, haar waterbak was leeg! Ipv dat ze dat meldt, gaat ze in de gang liggen wachten!
 
Kan dit gedrag iets zijn uit haar verleden? "

Niet alle honden geven het duidelijk aan. Met de waterbak is Sadi ook niet duidelijk hoor, maar lopen we buiten en ik heb mijn/haar K9 waterfles bij me een ze heeft water nodig al dan niet ter verkoeling of dorst, dan tikt ze hem aan met haar neus. Ik zoek dan even een overzichtelijk plekje om haar vervolgens water aan te bieden. (dat met die fles aantikken doet ze echter al van pup af aan, maar hadden met de puppytraining/cursus die fles ook altijd mee. 

 

Sadi is in heel veel dingen onduidelijk, maar met die fles is ze zo duidelijk als wat. 

 

Hier staat de waterbak zodanig dat we hem per dag een weet niet hoe vaak passeren. Regelmatig neem ik hem ter loops gelijk even mee en ververs het water even. Mede door afgelopen zomer en haar temperatuur probleem ben ik er misschien alerter op dan gemiddeld (denk ik).

^